Kolonie 2018

Pomyśl o wakacjach 2018!
Pragniemy znowu się z Wami spotkać w te wakacje! Z radością wspominamy minione lato, które spędziliście nami, a dziś do tych wspomnień z dumą oraz nadzieją dokładamy ofertę na kolonie i obozy „Lato 2018”. Z dumą, bo oprócz znanych kierunków i sprawdzonych atrakcji, przygotowaliśmy wiele nowości. I z nadzieją, że ponownie się zobaczymy!
Nad ciepłymi morzami czekają cieszące się od lat ogromną popularnością wybrzeże Costa Brava w Hiszpanii oraz Riwiera Adriatycka we Włoszech. Równie ciekawe zagraniczne propozycje to przepiękne chorwackie wybrzeże zatoki Kvarner ze swoim bogatym dziedzictwem kulturowym oraz Złote Piaski w Bułgarii. W 2018 roku zapraszamy również na obozy młodzieżowe na urokliwą i przesiąkniętą starożytną historią Riwierę Olimpijską do Grecji.
Ośrodek Kulka na Mazurach jak co roku zaskakuje jeszcze ciekawszymi nowościami. Na wakacje 2018 proponujemy dwadzieścia dwa autorskie programy, oparte jak zawsze na najnowszych trendach, zmodyfikowane i z nowymi atrakcjami. Nowa propozycja w tym sezonie dla najmłodszych dzieci lubiących dużą aktywność to program Power Jump ze strefą antygrawitacyjną. Dla trochę starszych obozowiczów mamy nowy program Summer Art – obóz dla początkujących artystów, jedyny zakończony happeningiem Crazy Colors! Kolejne nowości to program Misja 112 łączący elementy szkoleń służb mundurowych i ratowniczych oraz program Active Camp dla aktywnych poszukiwaczy przygód, skupiający wszystkie strzeleckie i wspinaczkowe atrakcje Kulki.
Nad morzem i w górach znów czekają najbardziej popularne lokalizacje: Kołobrzeg, Karpacz, Wisła, tym razem jednak z zupełnie nowymi programami. Nowością są super aktywne kolonie i obozy z mnóstwem niesamowitych atrakcji, takich jak: eurobungee, segway, slackline, zorba itp. Nad morzem mamy nowy kierunek – Pogorzelica z trzema programami aktywnymi. Na miłośników gór czekają zaś nowe niesamowite przygody w Bieszczadach. Nasze bazy w górach i nad morzem pozostają nadal miejscem wypadowym do wielu europejskich atrakcji. Zwiedzamy będące w zasięgu jednodniowych wycieczek europejskie parki rozrywki oraz europejskie stolice – Berlin, Pragę, Wiedeń. Wiele programów zawiera wycieczki do tak znanych i lubianych przez naszych uczestników miejsc, jak Tropical Islands koło Berlina, Heide Park koło Hamburga oraz Legoland w Danii i w Niemczech.
Zapewniając udany wypoczynek, jak zawsze zapewniamy też bezpieczeństwo. Nad młodymi turystami czuwa profesjonalnie przygotowana kadra pedagogiczna oraz wyszkolona kadra instruktorska.
Wakacje z nami – czy to w Polsce, czy za granicą, w górach, nad morzem lub na Mazurach, to gwarancja niezapomnianych przeżyć. Z przyjemnością znowu się z Wami spotkamy…

Certyfikaty: