Bułgaria - Złote Piaski

Bułgaria - Złote Piaski

Wiek: 12-18 lat
Region: Bułgaria - Złote Piaski
Atrakcje: Budapeszt, Nessebar, Aquapark PETROLAND, Bałczik i Kaliakra
cena 1597
Zdjęcia:
Slideshow image
Bułgaria - Złote Piaski
PARTY TIME! WAKACJE NAD MORZEM CZARNYM

Marzysz o słonecznych plażach, pięknych widokach i wspaniałej atmosferze na obozie 2015? Czekają na Ciebie Złote Piaski w Bułgarii. To niesamowite miejsce kusi atrakcjami. Wybierz się na 12-dniowy obóz nad Morze Czarne, poznaj niezwykłe zabytki Nessebar i Budapesztu, zobacz urokliwy Bałczik i malowniczy przylądek Kaliakra oraz daj się ponieśćprzygodzie w Aquaparku Petroland. Spędź z nami niezapomniane dni w słonecznej Bułgarii.

Program:
DZIEŃ 1: wyjazd z kraju i przejazd przez Słowację do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg. DZIEŃ 2: po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem (komunikacją miejską): plac Bohaterów, pałacyk Vajdahunyad, parlament, wzgórze zamkowe z basztami rybackimi, kościół Macieja, plac św. Trójcy. Po południu obiad i wyjazd w kierunku granicy. W czasie przejazdu kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd przez Serbię do Bułgarii. DZIEŃ 3: w czasie przejazdu śniadanie i lunch w postaci suchego prowiantu, przyjazd do Złotych Piasków, zakwaterowanie. Zapoznanie się z bazą noclegową oraz okolicą. Wieczorem kolacja i nocleg. DZIEŃ 4–9:
  • pobyt w Złotych Piaskach i realizacja programu: – wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele,
  • wycieczka autokarowa Bałczik + Kaliakra – wizyta w jednym z najbardziej urokliwych miasteczek bułgarskich jakim jest Bałczik. Położone nad morzem, otoczone wapiennymi skałami z przepięknym ogrodem botanicznym sprawia, że malownicze widoki zapierają dech w piersiach. Przylądek Kaliakra uznawany jest za fenomen przyrody. Wąski, dwukilometrowy cypel oraz pozostałości rzymskich budowli, a także pojawiające się nieopodal delfiny przyciągają rzesze turystów,
  • wędrówki po okolicy; gry integracyjne i terenowe, zabawy sportowe, realizacja programu fakultatywnego,
  • dyskoteki i inne zajęcia rekreacyjne, korzystanie z animacji w hotelu,
  • dla chętnych wyjścia do lokalnych dyskotek (PR Club, Malibu; wstępy dodatkowo płatne ok. 4,5 EUR/wstęp).
DZIEŃ 10: po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu, czas wolny. Obiad. Przejazd do Nessebar, najstarszego miasta w Bułgarii. Podczas spaceru po mieście zobaczymy a ntyczną c zęść miasta, pasmo ruin pradawnych murów jeszcze z przed 1500 lat, wąskie uliczki, schody, schodki, drewniane i kamienne domy, liczne stragany, budowane w różnym okresie czasu cerkwie. Kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd do Serbii. DZIEŃ 11: przejazd do Serbii, śniadanie w postaci suchego prowiantu. Następnie 9 godzinny pobyt w Aquaparku Petroland w Novy Sad. Aquapark położny jest na powierzchni 7 ha i proponuje swoim gościom 6 basenów: m.in. basen ze sztuczną falą, basen relax, basen dla dzieci, rwącą rzekę, baseny ze zjeżdżalniami; zjeżdżalnie o różnej wysokości i długości, plaże na których można odpocząć lub skorzystać z przestrzeni do uprawiania sportu. Na terenie Aquaparku można skorzystać z usług gastronomicznych; podczas pobytu posiłek w formie fast food na terenie Aquaparku. Wieczorem kolacja w postaci suchego prowiantu, wyjazd w kierunku Polski. DZIEŃ 12: przyjazd do Polski. Przyjazd do niektórych miejscowości nastąpi w nocy 12/13 dzień.
Fakultety:
Jeep safari
ok.20 €
Niezapomniana wyprawa dla chcących przeżyć fantastyczną przygodę. Przejazd jeepami oraz rozmaite gry, zabawy, konkursy.
(realizowane przy min. 15 osobach)
Warna + Delfinarium
ok.26 €
Wizyta w jednym z najdłużej istniejących delfinarium w Warnie, gdzie delfiny prezentują specjalne układy choreograficzne – pokaz około 30 min. Ponadto zwiedzanie miasta: Park Primorski, łaźnie rzymskie, Port Warneński, Katedra Zaśnięcia Bogurodzicy.
(realizowane przy min. 15 osobach)
Warna Shopping
ok.10 €

(realizowane przy min. 15 osobach)
Wyjście do Aquapolis
ok.18 €
Aquapolis jest uznawany za najpiękniejszy park wodny we wschodniej Europie – utrzymany jest w stylach mauretańskim i śródziemnomorskim, przez co cieszy się niepowtarzalnym charakterem. Powierzchnia 40 000 m2 jest połączeniem parku krajobrazowego z atrakcjami wodnymi. Baseny, zjeżdżalnie, bar w basenie, snack bar, restauracja na plaży, bar na plaży.
(realizowane przy min. 15 osobach)
Super koszulka "Bułgaria 2015"
39 zł
Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników wyjazdów do Bułgarii, może być Twoja.
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny
89 zł
Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję ,iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. więcej >>
Zakwaterowanie:
Hotel DANA PALACE *** - położony jest 450 m od plaży, przy głównej promenadzie w centrum Złotych Piasków. W hotelu znajduje się basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami, recepcja, restauracja z tarasem, taras, sklepik spożywczy, sklepik z pamiątkami, sala z lustrami i parkietem. Oprócz tego boiska do piłki nożnej i siatkowej w hotelu i na plaży. Pokoje 4-, 5- osobowe oraz apartamenty 6 –osobowe (2 pokoje połączone drzwiami, łazienka i wc oddzielnie, apartamenty z widokiem na morze/basen). Wszystkie pokoje z pojedynczymi łóżkami, łazienką. W pokoju szafki nocne, szafa, tv, lodówka, klimatyzacja. W hotelu odbywają się animacje w j. polskim oraz dyskoteki.
Wyżywienie:
3 posiłki dziennie w czasie pobytu w Złotych Piaskach lub opcja All Inclusive: dopłata na miejscu 17,50 EUR/pobyt*. Pierwsze świadczenie w obiekcie – kolacja, ostatnie – obiad. Pozostałe świadczenia zgodnie z opisem w programie.
*w opcji ALL INCLUSIVE dodatkowo: przekąska popołudniowa, kawa, herbata, woda, soki od 10:30 – 22:00 podawane w lobby bar.
Zapewniamy:
transport autokarowy, zakwaterowanie (7 noclegów w Bułgarii oraz 1 nocleg w Budapeszcie), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę medyczną.
Zabierz ze sobą:
obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty (dokument musi być ważny min. 3 miesiące od daty powrotu). Ważną legitymację szkolną, suchy prowiant na drogę dojazdową, obowiązkowe wydatki programowe 46 EUR (w tym: wycieczka Bałczik + Kaliakra 18 EUR, komunikacja miejska w Budapeszcie 6 EUR, przewodnik w Budapeszcie 10 EUR, wstęp i posiłek w Aquaparku Petroland 12 EUR). Kaucja zwrotna w hotelu 10 EUR (opiekunowie oddają kaucję w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu). Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia 60–80 EUR) oraz na ewentualny program fakultatywny.

Miejsca wyjazdów i dopłaty za połączenia antenowe:

Białystok159złBydgoszcz129złCzęstochowa117złGdańsk159zł
Katowice107złKoszalin159złŁódź129złOlsztyn77zł
Opole107złPoznań117złSzczecin169złToruń129zł
Warszawa129złWrocław107zł
Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Terminy i ceny:

Hotel DANA PALACE ***
1.02/07/2015 - 13/07/20151597 zł
2.09/07/2015 - 20/07/20151597 zł
3.16/07/2015 - 27/07/20151597 zł
4.23/07/2015 - 03/08/20151597 zł
5.30/07/2015 - 10/08/20151597 zł
6.06/08/2015 - 17/08/20151597 zł
UWAGA: Uczestnicy, którzy ukończyli 18 lat przed rozpoczęciem turnusu – dopłata do pobytu w hotelu 98 zł.
Zarezerwuj Przez Telefoninfolinia czynna: pn. - pt.: 9:00 - 17:00

REZERWUJ JUŻ DZIŚ

Przez internet:
www.kolonieiobozy.pl
Przez telefon:
89 527 47 67
W biurze:
Biuro Podróży "Szarpie Travel"
ul. Mickiewicza 17/2
10-508 Olsztyn