Chorwacja

Chorwacja

Wiek: 12-18 lat
Region: Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru
Atrakcje: Kvarner, plaża, Adriatyk, Crikvenica, Rijeka, KRK, rejs po Adriatyku, plaża w Baska
cena 1597
Zdjęcia:
Slideshow image
Chorwacja
MAŁY KRAJ NA WIELKIE WAKACJE!!!

Poznaj niezwykłe atrakcje Chorwacji. Wybierz obóz na wybrzeżu Kvarneru – ekologicznie czystym terenie o unikalnych warunkach historycznych i kulturowych. Zobacz Kraljevicę , miasto z portem przy wejściu do Zatoki Bakarskiej i ogrzej się w słońcu piaszczystych i żwirowych plaż na półwyspie Istria. Czekają na Ciebie atrakcje takie, jak wyjazd na wyspę KRK, podróż do kurortu Crikvenica i do Rejki oraz liczne zabawy rekreacyjne i integracyjne.

Program:
DZIEŃ 1: wyjazd z Polski i nocny przejazd do Chorwacji. DZIEŃ 2: przyjazd do obiektu w Chorwacji, czas wolny , zapoznanie się z bazą noclegową i okolicą, obiad, zakwaterowanie. Wieczorem kolacja i nocleg. DZIEŃ 3 – 9: wypoczynek i realizacja programu:
  • wypoczynek nad morzem – plażowanie, kąpiele;
  • wizyta na wyspie KRK, największej wyspie na Adriatyku - odwiedzimy stolicę wyspy, miasto Krk: spacer placem Kamplin z imponującym zamkiem Frankopańskim, na którym organizowanych jest wiele imprez kulturalnych; zobaczymy również okazałą starowieczną Bazylikę Najświętszej Maryi Panny i Plac “Vela Placa” pełen kawiarni i restauracji. Następnie udamy się do miejscowości Baska, która słynie z najpiękniejszych plaż nad Adriatykiem. Popołudniowe plażowanie w Baskiej;
  • wyjazd do Crikvenicy – spacer po kurorcie słynącym ze słonecznych plaż (najbardziej nasłoneczniona część Adriatyku) i czystości morza, o czym świadczy Błękitna Flaga;
  • wyjazd do Rijeki – spacer po trzecim co do wielkości mieście w Chorwacji, znajduje się tu największy port w kraju, centrum miasteczka stanowi Korzo, plac wokół którego znajdują się ciekawe budowle, min: XIX wieczny ratusz, XIV wieczny kościół Hieronima, brama miejska i najstarsza budowla w mieście Stara Brama (pozostałość rzymskich fortyfikacji);
  • plażowanie;
  • gry i zabawy rekreacyjne, zabawy integrujące grupę;
  • spacery po okolicy;
  • dyskoteki w obiekcie, realizacja programu fakultatywnego.
DZIEŃ 10:śniadanie, wykwaterowanie z obiektu, czas wolny na plażowanie. Obiad. Po obiedzie 3 godzinny rejs wzdłuż wybrzeża największej i najpiękniejszej wyspy na Adriatyku - wyspy Krk. Kolacja. Po kolacji wyjazd do kraju. DZIEŃ 11: przyjazd do Polski.
Fakultety:
Park Narodowy Jezior Plitwickich
38 €
Wycieczka do Narodowego Parku Jezior Plitwickich – słynącego z szesnastu pięknych niedużych jezior położonych na różnych poziomach, powiązanych aż 92 wodospadami. Park jest jedną z największych atrakcji turystycznych Chorwacji, figuruje na liście UNESCO. Spacer po parku, rejs statkiem po największym z jezior.
(realizowane przy min. 20 osobach)
Istralandia
32 €
Wycieczka do parku wodnego o powierzchni 4500 m2, który oferuje ponad 1,2 km zjeżdżalni wodnych, najwyższa zjeżdżalnia „Free Fall” - 27 m wysokości, największy basen z falami nad Morzem Śródziemnym: 2500 m2, 2-poziomowy basen z hy-dromasażem dla dorosłych: 900m2, basen dla dzieci z zamkiem i zjeżdżalniami.
(realizowane przy min. 20 osobach)
Super koszulka "Chorwacja 2015"
39 zł
Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników wyjazdów do Chorwacji, może być Twoja.
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny
89 zł
Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję ,iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. więcej >>
Zakwaterowanie:
Hotel UVALA SCOTT** – Kraljevica - hotel położony jest nad zatoką Dubno, przy samej plaży, naprzeciwko mostu łączącego wyspę Krk z lądem. Do centrum Kraljevicy ok. 3 km. W skład kompleksu Uvala Scott wchodzi 11 pawilonów oraz budynek główny, w którym mieści się recepcja, lobby, restauracja, kawiarnia, sklep spożywczy, sklep z pamiątkami, sala TV, bar. W recepcji jest dostępny sejf za dodatkową opłatą (ok 2 EUR za dzień). Noclegi w jednym z pawilonów w pok. 2-, 3-, 4 - osobowych z łazienkami. Hotel posiada własną plażę z typowym w Chorwacji wzmocnieniem opaską betonową i piaszczystym zejściem do morza. Plaża jest oddalona od kompleksu o ok. 100-400m, leżaki i parasole płatne dodatkowo. Przy hotelu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego.
Wyżywienie:

3 posiłki dziennie podczas pobytu w Chorwacji. Do obiadu i kolacji podawana jest woda. Pierwsze świadczenia – obiad, ostatnie – kolacja. Podczas całodziennych wycieczek suchy prowiant.

Zapewniamy:

transport autokarowy, 8 noclegów w Chorwacji, wyżywienie, realizacje programu, opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę medyczną.

Zabierz ze sobą:

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty. Ważną legitymację szkolną, suchy prowiant na drogę dojazdową, obowiązkowe wydatki programowe 26 EUR (w tym: taksa klimatyczna 8 EUR, opłata wjazdowa na wyspę Krk 6 EUR, opłata za wstęp na plażę w Crikvenicy 2 EUR, rejs statkiem 10 EUR). Kaucja zwrotna w hotelu 10 EUR (opiekunowie oddają kaucję w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu). Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia 60 - 80 EUR) oraz na ewentualny program fakultatywny.

Miejsca wyjazdów i dopłaty za połączenia antenowe:

Białystok159złBydgoszcz129złCzęstochowa117złGdańsk169zł
Katowice107złKoszalin169złŁódź139złOlsztyn77zł
Poznań117złSzczecin169złToruń129złWarszawa129zł
Wrocław107zł
Uwaga: Wyjazd z Białegostoku i Poznania dostępny jest tylko w turnusie II, wyjazd z Gdańska dostępny tylko w turnusie I.
Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Terminy i ceny:

Hotel ** UVALA SCOTT
1.10/07/2015 - 20/07/20151597 zł
2.18/07/2015 - 28/07/20151597 zł
Zarezerwuj Przez Telefoninfolinia czynna: pn. - pt.: 9:00 - 17:00

REZERWUJ JUŻ DZIŚ

Przez internet:
www.kolonieiobozy.pl
Przez telefon:
89 527 47 67
W biurze:
Biuro Podróży "Szarpie Travel"
ul. Mickiewicza 17/2
10-508 Olsztyn