Włochy Adriatyckie

Włochy Adriatyckie

Wiek: 12-18 lat
Region: Włochy - Riwiera Adriatycka
Atrakcje: Wenecja, Rzym, Watykan, Asyż, Mirabilandia, San Marino, plażowanie, Adriatyk
cena 1897
Zdjęcia:
Slideshow image
Włochy Adriatyckie
WENECJA, RIMINI, SAN MAURO MARE, RZYM, ASYŻ

Włochy Adriatyckie i zabytki Watykanu, urokliwej Wenecji, Rzymu i Asyżu czekają. Poznaj atmosferę plaż Riwiery Adriatyckiej, gdzie czeka słońce i doskonała zabawa. Udamy się do Rimini, gdzie dobrą zabawę zagwarantują lokalne dyskoteki m.in. Carnaby i Altromondo. Wycieczka do Mirabilandii kusi przygodami, a na plażach w San Mauro Mare ogrzejemy się w promieniach słonecznych i zrelaksujemy podczas morskich kąpieli.

Program:
DZIEŃ 1:Wyjazd z Polski, przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch. Dzień 2:Przyjazd na Riwierę Adriatycką, zakwaterowanie w obiekcie (od godz. 16:00), zapoznanie się z okolicą i bazą. Wieczorem obiadokolacja i nocleg. DZIEŃ 3–7:
  • wypoczynek i realizacja programu: – plażowanie na plażach San Mauro Mare, kąpiele w morzu,
  • zwiedzanie urokliwych, pełnych romantyzmu i tajemniczych uliczek San Mauro Mare, Bellarii i Rimini,
  • gry, mecze, zawody sportowe, konkursy,
  • wieczorny wypad do Rimini: dyskoteka Carnaby lub Altromondo (od 16 lat – wstęp płatny dodatkowo ok. 10–15 EUR/wstęp), spacer nadmorskim bulwarem, udział w aktualnych wydarzeniach w mieście,
  • 2 dni zabawy w Mirabilandii • wycieczka do Mirabilandii – największego parku rozrywki na Riwierze Adriatyckiej. Powierzchnia 30 ha podzielona jest na strefy tematyczne (atrakcje: dla dzieci, przygodowe, w Krainie Majów, tradycyjne atrakcje z wesołych miasteczek, wszelkiego rodzaju pojazdy wodne, drogowe i szynowe, miasteczko filmowe); • dla chętnych – w drugim dniu pobytu w Mirabilandii – możliwość wejścia do Mirabilandii Beach – aquaparku o tematyce karaibskiej, w którym do dyspozycji odwiedzających są baseny, zjeżdżalnie i plaże – dopłata 10 EUR (dla chętnych; min. 10 os.).
DZIEŃ 8: śniadanie, wyjazd z Riwiery Adriatyckiej i przejazd w kierunku Rzymu. Po drodze odwiedzimy Asyż ze słynną bazyliką św. Franciszka, spacer uliczkami „kamiennego miasta”. Przejazd w okolice Rzymu, obiadokolacja i nocleg. DZIEŃ 9: śniadanie, przejazd do Watykanu, gdzie zwiedzimy bazylikę św. Piotra, następnie w Rzymie zobaczymy zamek Anioła, Piazza Navona, Panteon, fontannę di Trevi, plac Wenecki, Forum Romanum i Koloseum (z zewnątrz), Łuk Konstantyna. Przejazd do Umbrii/Toscanii, obiadokolacja, nocleg. DZIEŃ 10: śniadanie, przejazd do Wenecji, w której spędzimy 9 godzin. Transfer kanałem Giudecca do Placu św. Marka, gdzie zwiedzimy bazylikę św. Marka, pałac Dożów (z zewnątrz), słynny most Westchnień, wieżę Zegarową, dzwonnicę (z zewnątrz), Ponte di Rialto. Wieczorem kolacja w formie suchego prowiantu. Przejazd nocny przez Austrię i Czechy do kraju. DZIEŃ 11:Przyjazd do Polski.
Fakultety:
Republika San Marino
19 €
Wycieczka do jednego z najmniejszych krajów Europy, spacer na szczyty Monte Titano, zobaczymy m.in. stare miasto, bazylikę San Marino, przełęcz Czarownic, zamki obronne San Marino, które połączono murem.
(realizowany przy min. 15 osobach chętnych)
Super koszulka "Włochy 2015"
39 zł
Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników wyjazdów do Włoch, może być Twoja.
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny
89 zł
Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję ,iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. więcej >>
Zakwaterowanie:

Hotel Fabio*** San Mauro Mare - położony jest 200 metrów od plaży w miejscowości San Mauro Mare. San Mauro Mare to miasteczko usytuowane na wschodnim wybrzeżu Włoch, na Riwierze Adriatyckiej, oddalone 7 km od Cesenatico i 15 km od popularnego Rimini. To bardzo bezpieczna miejscowość, którą dzieli zaledwie kilka kroków od ścisłego centrum Bellarii tętniącego życiem i oferującego swoim gościom szeroki wybór rozrywek. Doskonałą atrakcję zapewni świetnie położony park zabaw z torem gokardowym, minigolfem, trampolinami oraz największe centrum handlowe na Riwierze oddalone o ok. 500 m. Hotel Fabio to kameralny hotel, który dysponuje basenem (basen z jacuzzi, basen dla małych dzieci, basen dla dorosłych), leżakami i parasolami przy basenie. Oferuje on pokoje wyposażone w meble w stylu klasycznym, są to pokoje 3- i 4- osobowe z łazienką i balkonem, tv z telewizją satelitarną. W hotelu znajduje się restauracja oferująca lunch i kolacje w menu kuchni śródziemnomorskiej oraz tradycyjne włoskie śniadania wzmocnione serem i wędliną.

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie w czasie pobytu na Riwierze Adriatyckiej; pierwsze świadczenie w obiekcie: obiadokolacja, ostatnie: śniadanie. Pozostałe świadczenia żywieniowe zgodnie z opisem w programie.

Zapewniamy:

transport autokarem, 8 noclegów we Włoszech (6 noclegów na Riwierze Adriatyckiej, 1 nocleg w okolicach Rzymu, 1 nocleg w Umbrii/ Toscanii), wyżywienie, realizację programu, przewodnika w Rzymie i Wenecji, wjazdy do miast, opiekę pedagogiczną, ubezpie-czenie NNW i KL, opiekę medyczną.

Zabierz ze sobą:

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty. Ważną legitymację szkolną, suchy prowiant na drogę dojazdową do Włoch. Obowiązkowe wydatki programowe: ok. 58 EUR ( w tym: wstęp do Mirabilandii - ok. 20 EUR, wstępy na plażę - ok. 20 EUR, zestaw audio w Watykanie i Rzymie - ok.4 EUR, bilety na metro w Rzymie - ok. 6 EUR, rejs kanałem w Wenecji - ok. 8 EUR), kaucja zwrotna w hotelu 10 EUR (opiekunowie oddają kaucję w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu). Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to ok. 70 EUR) oraz na ewentualny program fakultatywny.

Miejsca wyjazdów i dopłaty za połączenia antenowe:

Białystok159złBydgoszcz129złCzęstochowa117złGdańsk159zł
Katowice107złKoszalin159złŁódź129złOlsztyn77zł
Opole107złPoznań117złSzczecin169złToruń129zł
Warszawa129złWrocław107zł
Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Terminy i ceny:

Hotel Fabio***
1.01/07/2015 - 11/07/20151897 zł
2.02/07/2015 - 12/07/20151897 zł
3.08/07/2015 - 18/07/20151897 zł
4.14/07/2015 - 24/07/20151897 zł
5.20/07/2015 - 30/07/20151897 zł
Zarezerwuj Przez Telefoninfolinia czynna: pn. - pt.: 9:00 - 17:00

REZERWUJ JUŻ DZIŚ

Przez internet:
www.kolonieiobozy.pl
Przez telefon:
89 527 47 67
W biurze:
Biuro Podróży "Szarpie Travel"
ul. Mickiewicza 17/2
10-508 Olsztyn