Jak kupić

PRZEZ TELEFON


+ 48 89 527 47 67


Centrala telefoniczna (opłata wg stawki operatora)
Infolinia czynna pn-pt: 9:00-17:00

W czasie rozmowy telefonicznej z konsultantem mogą Państwo dokonać wstępnej rezerwacji miejsca dla swojego dziecka na wybranej kolonii lub obozie. Po otrzymaniu kompletu dokumentów należy podpisać umowę i odesłać ją do biura oraz na podany w umowie numer konta bankowego wpłacić wymaganą zaliczkę. Brak wpłaty zaliczki powoduje bezkosztową anulację rezerwacji.

PRZEZ INTERNET


ON-LINE 24 h


Wstępnej rezerwacji miejsca na wybranej kolonii lub obozie mogą Państwo dokonać bezpośrednio z naszej strony internetowej. Uzupełnienie i wysłanie formularza blokuje miejsce w systemie, które zawsze jest potwierdzane przez naszego konsultanta najpóźniej w następnym dniu roboczym po złożeniu rezerwacji. Po otrzymaniu kompletu dokumentów należy podpisać umowę i odesłać ją do biura oraz na podany w umowie numer konta bankowego wpłacić wymaganą zaliczkę. Brak wpłaty powoduje bezkosztową anulację rezerwacji.

UWAGA
W przypadku ostatnich wolnych miejsc na danej imprezie, w systemie rezerwacyjnym na stronie internetowej występuje informacja „ostatnie miejsca”. W takim przypadku zablokowanie dla Państwa miejsca następuje po potwierdzeniu jego dostępności. Potwierdzenie przekaże Państwu nasz konsultant telefonicznie.

TRADYCYJNIE W BIURZE


ZAPRASZAMY!


Rezerwacji miejsca na kolonię lub obóz dla dziecka mogą Państwo dokonać również w czasie wizyty w biurze. Pracownik Działu Obsługi Klienta udzieli szczegółowych odpowiedzi na pytania i przedstawi warunki uczestnictwa w imprezie turystycznej. Potwierdzeniem rezerwacji będzie podpisana umowa oraz wpłata zaliczki. Osoby spoza Olsztyna mają możliwość osobistego kontaktu z biurami agencyjnymi rozsianymi na terenie całego kraju. Adresy najbliższych biur agencyjnych prześlemy w odpowiedzi na konkretne zapytanie z Państwa strony.

 

Certyfikaty: