O nas

Biuro Podróży Szarpie Travel nieprzerwanie od ponad 24 lat urzeczywistnia Wasze marzenia o niezapomnianych podróżach, poznawaniu europejskich krajów oraz najpiękniejszych zakątków Polski. Fascynacja otaczającym nas światem i ludźmi, chęć przeżycia młodzieńczej przygody oraz potrzeba gromadzenia cudownych wspomnień stały się zalążkiem powstania biura podróży zajmującego się przede wszystkim organizacją wypoczynku letniego dzieci i młodzieży.

Pasja podróżowania przerodziła się w pracę nad profesjonalnym przygotowaniem kolonii i obozów zagranicznych, w górach, nad morzem i na cudownych Mazurach. Jednak nasza oferta jest o wiele szersza. Doświadczeni pracownicy biura, których łączy pasja odkrywania świata oraz gotowość do realizacji Waszych marzeń o wspaniałych podróżach, świetnie zorganizowanych wyjazdach czy po prostu o udanych wakacjach, z powodzeniem przygotowują aktywne scenariusze Zielonych Szkół, atrakcyjne wycieczki szkolne oraz opracowane z dbałością o każdy szczegół wyjazdy firmowe.

Więcej informacji na temat firmy, a także pełną ofertę kolonii i obozów, wycieczek dla dzieci i dorosłych znajdziesz na stronie
www.szarpie.pl

 

 

 

Certyfikaty: