O nas

Biuro Podróży Szarpie Travel nieprzerwanie od ponad 26 lat urzeczywistnia Wasze marzenia o niezapomnianych wakacjach. Fascynacja otaczającym nas światem i ludźmi, chęć przeżycia młodzieńczej przygody oraz potrzeba gromadzenia cudownych wspomnień stały się zalążkiem powstania biura podróży zajmującego się przede wszystkim organizacją wypoczynku letniego dzieci i młodzieży.

Na naszą wyjątkową ofertę składają się obecnie kolonie i obozy młodzieżowe 2023 oraz Zielone Szkoły 2023 w naszym ośrodku Kulka na Mazurach. Ośrodek Kulka to unikalne miejsce, dedykowane wypoczynkowi dzieci i młodzieży, do którego dorośli nie mają z zasady wstępu (poza Weekendami Rodzinnymi, czyli wspólnym wypoczynkiem dzieci i młodzieży). Pięknie położona nad jeziorem, w mazurskim lesie i z dala od ludzkich siedzib Kulka gwarantuje mnóstwo aktywnych atrakcji, świetne programy kolonijne i profesjonalnie ułożone scenariusze pobytów Zielonych Szkół. Zapraszamy wiosną (Zielone Szkoły), latem (kolonie i obozy) oraz wczesną jesienią (Szkolne Integracje).

Więcej informacji na temat firmy, a także pełną ofertę kolonii i obozów i pobytów Zielonych Szkół znajdziesz na stronie www.szarpie.pl

 

 

 

Certyfikaty: