Kolonie 2021

W głowie wakacje 2021!

Nietypowe tegoroczne wakacje właśnie się zakończyły. Wiemy, że myśli wielu z Was wybiegają już do przyszłego roku, który przyniesie kolonie i obozy 2021 takie jak zawsze… Nad ciepłymi morzami czekać będą cieszące się od lat ogromną popularnością wybrzeże Costa Brava w Hiszpanii oraz Riwiera Adriatycka we Włoszech. Równie ciekawe zagraniczne propozycje to przepiękne chorwackie wybrzeże zatoki Kvarner ze swoim bogatym dziedzictwem kulturowym oraz Złote Piaski w Bułgarii. W 2021 roku zaprosimy również na obozy młodzieżowe na urokliwą i przesiąkniętą starożytną historią Riwierę Olimpijską do Grecji oraz do wartej odkrycia Albanii.
Dedykowany dla dzieci i młodzieży Ośrodek Kulka na Mazurach jak co roku zaskoczy jeszcze ciekawszymi nowościami. Na kolonie 2021 zaproponujemy ponad dwadzieścia autorskich programów, opartych jak zawsze na najnowszych trendach, zmodyfikowanych i z nowymi atrakcjami. Nad morzem i w górach znów czekać będą najbardziej popularne lokalizacje: Pogorzelica, Dźwirzyno, Karpacz, Wisła, Bieszczady. Jak co roku zaproponujemy kolonie i obozy młodzieżowe dla aktywnych, z takimi atrakcjami, jak eurobungee, segway, slackline, zorba. Nie zabraknie kolonii z wycieczkami zagranicznymi do Berlina, Wiednia, Pragi, Bratysławy czy Lwowa oraz z wypadami do parków rozrywki i aquparków, zarówno w kraju, jak i za granicą. Tropical Islands koło Berlina, Heide Park koło Hamburga czy Legoland w Danii – będziesz mógł tam być!
Zapewniając udany wypoczynek, jak zawsze zapewniamy też bezpieczeństwo. Nad młodymi turystami czuwa profesjonalnie przygotowana kadra pedagogiczna oraz wyszkolona kadra instruktorska. Zawsze stosujemy się do najnowszych wytycznych dotyczących bezpieczeństwa sanitarnego. Wakacje z nami – czy to w Polsce, czy za granicą, w górach, nad morzem lub na Mazurach, to gwarancja niezapomnianych przeżyć. Z przyjemnością znowu się z Wami spotkamy!

Certyfikaty: