Kolonie 2023

Wakacje 2023 już niedługo!

Kolejne wakacje za nami... W naszym ośrodku Kulka na Mazurach przebiegły one całkowicie bezpiecznie i tak samo atrakcyjnie, jak od lat, niezależnie od tego, czy obowiązywały, jak rok i dwa lata wcześniej, obostrzenia pandemiczne, czy, jak w tym roku, już ich nie było. Organizując kolonie we własnym ośrodku jesteśmy zawsze pewni zastosowanych rozwiązań, odpowiadających na aktualne przepisy, w tym także wytyczne sanitarne. Tak samo bezpiecznie i ciekawie przebiegną kolonie i obozy 2023!

Przez wiele lat zapraszaliśmy Was także w takie miejsca, jak wybrzeże Costa Brava w Hiszpanii oraz Riwiera Adriatycka we Włoszech. Urzekało Was przepiękne chorwackie wybrzeże zatoki Kvarner ze swoim bogatym dziedzictwem kulturowym, podziwialiście Złote Piaski w Bułgarii. Wyruszaliście z nami na obozy młodzieżowe na urokliwą i przesiąkniętą starożytną historią Riwierę Olimpijską do Grecji oraz do Albanii. Obecnie jest to oferta, której nie planujemy wznawiać.

Spotykaliśmy się z Wami również w kraju, zapraszając na kolonie nad morzem i kolonie w górach w najbardziej popularnych lokalizacjach: Pogorzelica, Dźwirzyno, Karpacz, Wisła, Bieszczady, proponując kolonie i obozy młodzieżowe dla aktywnych oraz kolonie z wycieczkami zagranicznymi do Berlina, Wiednia, Pragi, Bratysławy czy Lwowa a także z wypadami do parków rozrywki i aquparków, zarówno w kraju, jak i za granicą. Byliście z nami w takich miejscach, jak Tropical Islands koło Berlina, Heide Park koło Hamburga czy Legoland w Danii. Podobnie, jak w przypadku kolonii zagranicznych, jest to dziś oferta miniona, której nie planujemy ponownie realizować.

Na kolonie i obozy młodzieżowe 2023 zapraszamy na Mazury do własnego ośrodka Kulka. Trudno dziś o bezpieczniejsze miejsce na wypoczynek dzieci i młodzieży niż zaszyta w środku lasu, daleko od ludzkich siedzib Kulka. Niezmienne od lat realizujemy z powodzeniem i bez problemów wszystkie zaplanowane na każdy rok turnusy. Dedykowany dzieciom i młodzieży ośrodek Kulka jak co roku zaskoczy jeszcze ciekawszymi nowościami. Na kolonie 2023 zaproponujemy kilkanaście autorskich programów (m.in. z cieszącego się powodzeniem nowego cyklu Kosmiczne Mazury), opartych jak zawsze na najnowszych trendach, zmodyfikowanych i z nowymi atrakcjami (m.in. tajemnicza Strefa UFO oraz najnowocześniejsze kino sferyczne z filmami 3D). Czekają także sprawdzone atrakcje, takie jak park linowy, ścianka wspinaczkowa, segwaye, quady, ranger, kajaki, rowery wodne i wiele innych.

Zapewniając udany wypoczynek, jak zawsze zapewniamy też bezpieczeństwo. Nad uczestnikami czuwa profesjonalnie przygotowana kadra pedagogiczna oraz wyszkolona kadra instruktorska. Zawsze stosujemy się do najnowszych wytycznych dotyczących bezpieczeństwa sanitarnego. Wakacje z nami to gwarancja niezapomnianych przeżyć. Z przyjemnością znowu się z Wami spotkamy!

 

Certyfikaty: